Verras je geliefde op 14 februari met een van de heerlijke Spaanse Pasion liefdeswijnen uit de regio Valencia. Deze wijnen met de prachtige hartjes op het etiket hebben bovendien een prima kwaliteit en zijn uitermate geschikt als begeleider van een romantisch etentje.
Pasion de Moscatel
100% Moscatel. Aromatische neus met groene appel, lychee, abrikoos en bloesem. Heel karakteristieke Muscat aroma’s.
Deze droge wijn is in de aanzet zeer fruitig en floraal met een prachtige zurenstructuur en een volle aromatische afdronk met een scala aan smaken. Op zijn best bij wit vlees, gevogelte, vis, schaaldieren, pasta en zachte kazen. Kan tot 5 jaar liggen
Pasion de Bobal rosado
Lichtroze 100% Bobal uit de regio van Valencia. Zachte, fruitige smaak met aroma’s van frambozen en rode bessen aangevuld met frisse zuren. De smaak is droog en knisperig met een zacht fruitige afdronk. Jong drinken bij zomerse gerechten.
Pasion de Bobal
100% Bobal. Aroma's van rood fruit en door de vatrijping leder en aardse tonen. In de mond rijp zwart fruit, drop, cacao en kruidnagel.
Kan makkelijk 10 jaar liggen. Perfect bij rood vlees, lam, stoofpotjes en licht wild. Kreeg 91/100 van Parker.